Gazetelik Sürüm Bilgileri

Gazetelik 1.2.8

Gazetelik uygulamamız güncellendi. Bu hafta çok sık güncelleme yaptığımızın farkındayız. Ancak sizlerden gelen geri dönüşler neticesinde hataları çözüp uygulamayı daha hızlı ve performanslı bir hale getirmek için altyapı değişikliğine gittik. Bu noktada Androidde çok fazla farklı cihaz olmasından ötürü bazı cihazlarda sorunlar oluştu bu güncelleme ile bu sorunlarıda çözmüş olduk. Bu konuda bizi uyaran “Mustafa Ergüneş” beyfendiye teşekkür ederiz. Kendisinin yorumu sayesinde bu hatayı fark ettik ve çözüme kavuşturduk. Bu altyapı değişikliğinden sonraki güncellemelerimiz daha çok içerik zenginleştirme ve varsa hataların çözümü üzerine olacaktır.Değişikliklerinden olumsuz etkilenen kullanıcılarımızdan özür dileriz. Size daha iyi hizmet sunabilmek için bu güncellemelere gitmekteyiz. Daha eski sürümleri kullanan kullanıcılarımıza şiddetle uygulamayı güncellemesini tavsiye ediyoruz. Yeni güncelleme ile manşetlerdeki sorunların çözüldüğünü göreceksiniz. Buradan bir sonraki sürümde bütün illerimizdeki yerel gazeteleride desteklemeye başlayacağımızın müjdesini vermek isterim. Gazetelik ekibi olarak bize göstermiş oldugunuz sabır ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Uygulamada sorun yaşayan kullanıcılarımızdan gazetelikmobil@gmail.com  mail adresimize mail atmasını rica ediyoruz.

Gazetelik 1.2.6

1.2.5 sürümünde oluşan manşetler hatası giderildi. Bu aksaklık için bütün kullanıcılarımızdan özür dileriz..

Gazetelik 1.2.5

Gazetelik uygulamamıza ara güncelleme ile performans iyileştirmeleri yaptık. Artık takılmaları hayatımızdan çıkarıp atıyoruz. Menulerde scroll daki takılmalar giderildi. Uygulamanın boyutu düşürüldü. Menulerde sıralama değişti. Manşetlerde yüklendiğini anlayabileceğimiz bir progressbar getirildi. Manşetlerde sıralamaya gidildi. Uygulamanın menu geçişlerinde hız arttırıldı. Uygulamanın daha hızlı çalışması için alt yapıda bakım yapıldı. Hızı hemen hissetmek için sizde uygulamamızı hemen güncelleyin.

***Şimdilik yeni olarak bunlar var. Daha nice yenilikler için çalışmaktayız. Sizde Gazetelik uygulamamızı beğeniyorsanız. Bizi oy ve yorumlarınızla ödüllendirin.***

Gazetelik 1.2.4

Gazetelik gelişiyor. Hemen Google Play Store a girip uygulamayı güncelleme zamanı. Yeni güncellememiz ile karşınızdayız.Yine gece gündüz çalışıp iyi hizmet sunmak için elimizden geleni yaptık ve simdi beğeninize sunuyoruz.

Yenilikler:

–Yerel gazete manşetleri uygulamamıza eklendi. artık sizde memleketinizdeki gazetelerin manşetlerine Gazetelik aracılığı ile ulaşabileceksiniz. 81 ilin tamamını destekleyemiyoruz çünkü her ilimizde basılı gazete yayımlanmıyor. Sizde kendi ilinizi listede bulamazsanız bize kırılmayın. suan için 56 tane ilimiz için 400 ‘ün üzerinde yerel gazete manşeti sunmaktayız. Umarım memnun kalırsınız.

–Yeni ulusal gazeteler manşetlere eklendi. Artık daha fazla ulusal gazete manşeti sunuyoruz. Ogün yayınlanmamış gazete manşetleri için sizi yönlendiri ibareler ekledik. Artık anlamsız beyaz ekranla karsılaşmayacaksınız.

–Favoriler sayfasına ve benim sayfam sayfasına yönlendirici metinler eklendi. Daha çok kullanıma yardımcı metinler için çalışıyoruz.

İyileştirmeler:

–Manşetlerdeki durdurulma sorunu tamamen çözüldü. Artık anlamsız kapanma ile karsılaşmayacaksınız. Rahatça zoom in ve zoom out yapabileceksiniz.

–Bazı performans iyileştirmeleri yapıldı.

–Geçen sürümde favorilere ve benim sayfama sıralama özelliği eklemiştik burada iyileştirmelere gidildi. İçeriklerinizin üzerine basılı tutup onları istediğiniz konuma sürükleyip bırakabilirsiniz.

–Bildirim titreşimi düzünlendi. artık 2 defa değil 1 defa titreyecek.

— Gereksiz durdurulmalar giderildi.

Şimdilik yeni olarak bunlar var. Daha nice yenilikler için çalışmaktayız. Sizde Gazetelik uygulamamızı beğeniyorsanız. Bizi oy ve yorumlarınızla ödüllendirin.

Gazetelik 1.2.3

Bugün iyi haberler var. Gazetelik Uygulamamız gelişiyor. Bugün 1.2.3 sürümümüz yayımlandı. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz. Gelin yenilikleri gözden geçirelim.

Yenilikler:

–Benim Sayfam menüye eklendi. Artık sizde kendi sayfalarınızı uygulamaya ekleyebileceksiniz. Sayfa ekle ekranı ile açılan diologdan gazetenizin adını ve url(adresini) “www.sizinsiteniz.com” formatinda gösterildiği şekilde ekleyip gerisini bize bırakın. Ayrıca sürükle bırak ile listenizi sıralayabilir saga sola kaydırarak istemediginiz içerikleri bu menuden silebilirsiniz.

–Favorilere sıralama özelliği getirildi.Favorilerinizden üst sıralara almak istediginiz bir gazetenin üstüne gelip yukarı aşağı sürükleyerek sıralamak mümkün.

–Sizi rahatsiz eden hatalar kapanmalar giderildi.

–Uyumsuz iconlar güncel halleriyle yenilendi.

Bunlar gibi daha bir sürü iyileştirme sizleri bekliyor. Size değer veriyor ve size kaliteli bir uygulama sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Hadi ne bekliyorsunuz hemen play store a girin ve uygulamamızı güncelleyin. Sizin naçizane oy ve yorumlarınız bizim için çok değerli bizi değelendirmenizi ve sevdiklerinize önermenizide sizden rica ediyoruz. Sağlıcakla kalın..

678 total views, 1 views today